Вакансия: менеджер по работе с клиентами

Мы ищем: приветливого, жизнерадостного, энергичного человека для работы с клиентами на полный или неполный рабочий день со знанием английского на уровне Intermediate или выше.

Мы предлагаем: работу в офисе в международном коллективе, возможность карьерного роста, официальное трудоустройство.

Подробнее про обязанности:

- регистрация и сопровождение клиентов (лично, по телефону и email);

- выставление квитанций на оплату обучения и онлайн-счетов;

- организационная работа с преподавателями и расписанием (перенос занятий, обращения студентов, дисциплинарные вопросы и пр.);

- контроль офисного обеспечения (заказ и выдача канцтоваров и пр.)

Интересно?

Отправляйте резюме на info@ilcentre.com.ua

Социальный проект по случаю Года Английского языка в Украине

Мы объявляем набор групп общего английского с подготовкой к сдаче кембриджских экзаменов соотвествующего уровня. Студентам - специальная скидка 25%! Время занятий - 15:30, пн/ср/пт. Начало семестра - 12 октября. Стоимость семестра для студентов - 1755 грн (при наявности студенческого). Регистрируйтесь на бесплатное тестирование, количество мест ограничено!

 

 

10-15 сентября во Львове состоялся двадцатый юбилейный форум издателей, отличившийся масштабными мероприятиями при участии известных поэтов и писателей, а также рекордным количеством посетителей.

Книжный центр нашей школы также традиционно принимал участие в этом событии. Мы презентовали обновление и дополнение ассортимента учебной литературы от издательства Oxford University Press.  Спасибо всем, что посетили наш стенд!

 

Шановні клієнти!

У п'ятницю 4 вересня 2015 року, зважаючи на рекомендації столичного управління з питань надзвичайних ситуацій і Головного управління Держсанепідслужби в м. Києві, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА рекомендував призупинити  навчально-виховний процес в усіх освітніх закладах міста. Задимленність, висока концентрація канцерогенних речовин у повітрі стали причинами для відміни занять у дитячих установах Києва.

У зв'зку з цим, 4 вересня 2015 року Мовна школа «Міжнародний дім»  змушена відмінити заняття всіх дитячих груп.

Сподіваємось, що протягом вихідних екологічну ситуацію в місті Києві буде стабілізовано.  Чекаємо на Вас наступного тижня!

 

27 серпня видавництво Cambridge University Press презентувало у Києві український компонент до дитячих підручників Super Minds, за авторством всесвітньо відомого викладача, тренера та вченого Герберта Пухти.

Одним із авторів українського компоненту Lessons Plus for Ukraine є Лана Сушко, досвідчений викладач англійської в нашій Школі в період 2005-2011 років.

З радістю повідомляємо нашим клієнтам, що Лана Сушко повернулася працювати до нашої Школи! Початок семестру – 31серпня! Чекаємо на Вас!

Ми підтримуємо традиції!

26.08 відбудись традиційні безкоштовні семінари для вчителів англійської мови.

Більше 100 вчителів з різних міст України відвідали наш семінар. Дякуємо всім що були з нами!

 

21 серпня в Мовній Школі «Міжнародний дім» завершено черговий Інтенсивний курс CELTA.

18 викладачів з різних міст України отримали Кембріджський сертифікат.

Протягом цього літа, в нашій Школі пройшли навчання на курсі CELTA і отримали сертифікати 42 викладачі англійської мови. Ще 8 викладачів отримали кембрижські дипломи Diploma in English Language Teaching to Adults.

Триває набір на екстенсивний курс CELTA , який стартує 18 вересня. Залишилось 2 вільні місця! Деталі

 

 

Шановні клієнти!

Прийміть щирі вітання з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.

Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

З повагою, колектив
Мовної школи «Міжнародний дім»

 

 

Быстрый переход