Вакансія: менеджер по роботі з клієнтами

Ми шукаємо: привітну, енергійну, життєрадісну людину для роботи з клієнтами на повний або неповний робочий день зі знанням англійської на рівні Intermediate або вище.

Ми пропонуємо: роботу в офісі у міжнародному колективі, можливість кар’єрного зростання, офіційне працевлаштування.

Детальніше про обов'язки:

- реєстрація та супровід клієнтів (особисто, за телефоном та email);

- формування квітанцій на оплату навчання та онлайн-рахунків;

- організаційна робота з викладачами та розкладом (перенос занять, звернення студентів, дисциплінарні питання, тощо);

- контроль офісного забезпечення (замовлення та видача канцтоварів, тощо)

Цікаво?

Надсилайте резюме на info@ilcentre.com.ua

 

Соціальний проект з нагоди Року Англійської мови в Україні

Ми оголошуємо набір груп загальної англійської з підготовкою до складання кембриджських іспитів відповідного рівня. Студентам - спеціальна знижка 25%! Час занять - 15:30, пн/ср/пт. Початок семестру - 12 жовтня. Вартість семестру для студентів - 1755 грн (за наявності студентського квитка). Реєструйтесь на безкоштовне тестування, кількість місць обмежена!

10-15 вересня у Львові відбувся двадцятий ювілейний Форум видавців, що відзначився масштабними заходами за участю відомих поетів та письменників та рекордною кількістю відвідувачів.

Книжковий центр нашої школи також  традиційно  приймав  участь  в цій події.  Ми презентували оновлення та доповнення асортименту навчальної літератури від видавництва Oxford University Press.  Дякуємо всім, що завітали до нашого стенду!


 

Шановні клієнти!

У п'ятницю 4 вересня 2015 року, зважаючи на рекомендації столичного управління з питань надзвичайних ситуацій і Головного управління Держсанепідслужби в м. Києві, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА рекомендував призупинити  навчально-виховний процес в усіх освітніх закладах міста. Задимленність, висока концентрація канцерогенних речовин у повітрі стали причинами для відміни занять у дитячих установах Києва.

У зв'зку з цим, 4 вересня 2015 року Мовна школа «Міжнародний дім»  змушена відмінити заняття всіх дитячих груп.

Сподіваємось, що протягом вихідних екологічну ситуацію в місті Києві буде стабілізовано.  Чекаємо на Вас наступного тижня!

 

27 серпня видавництво Cambridge University Press презентувало у Києві український компонент до дитячих підручників Super Minds, за авторством всесвітньо відомого викладача, тренера та вченого Герберта Пухти.

Одним із авторів українського компоненту Lessons Plus for Ukraine є Лана Сушко, досвідчений викладач англійської в нашій Школі в період 2005-2011 років.

З радістю повідомляємо нашим клієнтам, що Лана Сушко повернулася працювати до нашої Школи! Початок семестру – 31 серпня! Чекаємо на Вас!

Ми підтримуємо традиції!

26.08 відбудись традиційні безкоштовні семінари для вчителів англійської мови.

Більше 100 вчителів з різних міст України відвідали наш семінар. Дякуємо всім що були з нами!

 

21 серпня в Мовній Школі «Міжнародний дім» завершено черговий Інтенсивний курс CELTA.

18 викладачів з різних міст України отримали Кембріджський сертифікат.

Протягом цього літа, в нашій Школі пройшли навчання на курсі CELTA і отримали сертифікати 42 викладачі англійської мови. Ще 8 викладачів отримали кембрижські дипломи Diploma in English Language Teaching to Adults.

Триває набір на екстенсивний курс CELTA , який стартує 18 вересня. Залишилось 2 вільні місця! Деталі

 

 

Шановні клієнти!

Прийміть щирі вітання з Днем незалежності України — найбільшим національним святом.

Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

З повагою, колектив
Мовної школи «Міжнародний дім»

 

 

Швидкий перехід