Курси англійської для дітей

International Language Centre пропонує курси англійської мови для дітей різних вікових груп (6 – 17 років). Інтерактивний підхід, багаторічний досвід роботи, відсутність прямого перекладу перетворюють навчання в задоволення та гарантують швидкий результат.

Організація навчання. Дитячі групи в ILC поділяються за віком та за рівнем англійської. Розклад та вартість навчання залежать від кількості годин на тиждень та віку дитини.

Навчальний рік 2017/2018 для дітей та підлітків триває з 4 вересня по 1 червня та складається з 6 семестрів по 6 тижнів кожний з перервою на різдвяні канікули.

Учні ILC можуть безкоштовно відвідувати дитячі розмовні клуби по п’ятницям, двічі на семестр

Зарахування до групи.  Для того, щоб навчання було ефективним, перед зарахуванням до групи ми тестуємо рівень володіння англійською дитиною на момент вступу до школи. Пройти тестування можна безкоштовно в будь-якій нашій школі, а записатись на нього Ви можете просто зараз.

Пробні заняття.  Для тих, хто не впевнений або не знайомий з нашою методикою, ми пропонуємо повернення коштів за навчання, якщо протягом першого тижня курсу Ви вирішите, що навчання з нами Вам не підходить (за вирахуванням вартості того заняття чи занять, які Ви вже відвідали).

Підручники. Для навчальних курсів використовуються підручники британських видавництв (Oxford, Longman, Cambridge).Ви можете придбати підручники у нашому Книжковому центрі зі спеціальною знижкою

Загальна англійська для дітей

Курс загальної англійської для дітей ставить за мету навчити учнів віком від 6 до 17 років усім необхідним мовним навичкам, надаючи при цьому ключове значення вільній розмовній англійській та комунікації в цілому.

Прогрес учня кожного курсу оцінюється засвоєнням відповідного мовного рівня

Один рівень опановується, як правило, протягом академічного року (вересень-травень). По його закінченні учні отримують сертифікат International Language Centre та рекомендацію викладача скласти відповідний іспит Cambridge English.

Графік занять та вартість курсу.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської для дітей

В нашій школі діти мають можливість підготуватися та скласти міжнародні екзамени, що підтверджують рівень володіння мовою відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти (Common European Framework of Reference for Languages).
Ми готуємо до YLE, KET, PET, FCE та CAE - ці Іспити розроблені Кембриджським університетом (Cambridge English Level Assessment) та розраховані на будь-який рівень володіння мовою. Докладніше про кожен з них Ви можете дізнатись у розділі Екзаменаційний центр.

Курси підготовки до міжнародних іспитів ILC допоможуть не тільки підготуватись то формату іспитів, а й підвищити мовний рівень дитини та успішно скласти іспити Cambridge English.

Зарахування на курси підготовки до міжнародних іспитів KET, PET, FCE, CAE та CPE відбувається на підставі вступного тестування у два етапи або за рекомендацією викладача для дійсних учнів нашої школи

Докладніше про кожен з них Ви можете дізнатись у розділі Екзаменаційний центр.

Графік занять та вартість курсу.