Канікули в місті – отримай «Оскара» за свою англійську

Літо – час для відпочинку та цікавих розваг. Звісно, дуже хочеться скористатись цим часом, щоб підтягнути англійську, але яка ж дитина хоче провести літо за нудним і нецікавим навчанням? У нас є відповідь!

Канікули в місті (денний літній табір ILC) - це не навчання, а творчий простір для Вашої дитини, де вона цікаво проведе час і непомітно для себе здобуде практику англійської мови!

Що там буде? Ваша дитина візьме участь у створенні фільму, сюжет якого діти придумають самі. Вони засвоять ази гриму, монтажу, сценарної, режисерської, операторської та акторської майстерності. Тут буде і сценічна мова, і підготовка пластики і «трюків», і виготовлення костюмів і декорацій. Все це - під керівництвом наших викладачів (в тому числі — носіїв мови), і звичайно ж, тільки на англійській мові!

Якщо Ваша дитина стидається розмовляти англійською, то участь у творчому процесі на англійській допоможе їй подолати мовний бар’єр найкращим та найпростішим методом – за допомогою сучасної комунікативної методики, яку ми застосовуємо в ILC. Вона полягає в тому, що мова найкраще вивчається в процесі мимовільного спілкування. Кілька годин англійської на день дозволять Вашій дитині чути англійську мову та користуватись нею в простих житєвих ситуаціях, в той час, як у виїзних (в тому числі, закордонних) таборах, діти дуже часто спілкуються між собою на рідній мові.

Після закінчення зміни кожна дитина отримає диск з фільмом, який зняла її група.

Щоб зареєструватися для участі в літньому таборі, заповніть форму.

Всього передбачено 2 зміни по 2 тижні. Діти будуть поділені за віком і за рівнем мови.

Де: м.Київ, вул.Ванди Василевської, 7, 2-й поверх
Коли: І зміна — 6.06-16.06, ІІ зміна — 26.06-7.07 (28 червня - вихідний)
Для кого: діти 7-12/13 років
Час: з 10:00 до 14:30 (4 заняття по 50 хвилин)

Ціна:

ІІ зміна: до 16 червня  - 4100 грн, з 19 червня - 4800 грн, в останній день - 5600 грн.


Дізнайтесь деталі у менеджерів по роботі з клієнтами.

Реєстрація:Будь-ласка введіть ваше ім'я та прізвище
Будь-ласка введіть вашу e-mail адресу
Будь-ласка введіть вірний номер телефону