Cambridge CELT-P / CELT-S

Мінімум вимог - максимум можливостей

CELT-P та CELT-S – нові курси, розроблені Cambridge English та орієнтовані на викладачів, що працюють з дітьми. СELT-P (P = primary) буде цікавий тим, хто працює з дітьми від 6 до 12 років. CELT-S (S = secondary) - викладачам англійської дітям від 11 до 18 років. Наразі ці курси Ви можете пройти тільки в ILC.

Академічний досвід Cambridge English у поєднанні з енергією та натхненням українських тренерів нададуть Вам практичні інструменти, що дозволять Вам правильно та ефективно навчати дітей граматиці та лексиці, а також навичкам читання, письма, говоріння та сприйняття на слух. Ви отримаєте відповіді на найпоширеніші питання, як наприклад:

  • чому діти плутають літери b і d коли читають і пишуть;
  • чому ball і daughter у їх виконанні виглядають як boll і doter;
  • як зробити так, щоб вони не засинали на уроках;
  • як мотивувати підлітків виконувати домашні завдання;
  • які питання ставити підліткам, щоб вони дійсно хотіли говорити, та багато іншого.

Курс складається з 120 годин роботи онлайн, 24-30 годин практичних сесій з тренером на території ILC, а також з трьох уроків, які Ви викладатимете на території своєї школи під наглядом тренера.

Оцінювання складається з 4 частин:

  • TKT: YL exam (визнаний Міністерством освіти як компонент підвіщення кваліфікації для шкільних викладачів)

  • Онлайн-тести

  • Портфоліо завдань, які є частиною роботи он-лайн – перевіряються тренером

  • 3 уроки з Вашими учнями

Викладачі:

Сертифіковані CELTA-тренери з великим досвідом роботи як за кордоном, так і в Україні. 49 років сумісного досвіду роботи з дітьми.

Організація навчання:

ОНЛАЙН: 16-го вересня Вам буде надано доступ до закритого сайту Сambridge English (на 6 місяців). Ви зможете виконувати завдання у зручний для себе час. Це займатиме у Вас не більше 5-ти годин на тиждень.

ОФЛАЙН:

CELT-P - 6 практичних сесій в Києві, в ILC: 16 вересня, 14 жовтня, 11 листопада, 9 грудня, 20 січня, 3 лютого. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.
CELT-S - 5 практичних сесій в Києві, в ILC:  23 вересня, 21 жовтня, 18 листопада, 16 грудня, 27 січня. 3 відкритих уроки у Вашій школі з тренером ILC, графіки проведення узгоджуються індивідуально.

Тривалість курсу

CELT-P - 16 вересня по 11 лютого.

CELT-S - 23 вересня по 18 лютого.

Різдвяні канікули з 23 грудня по 7 січня

Вартість курсу

8500 грн (за умови оплати не пізніше, ніж за 5 тижнів до початку курсу) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-P або CELT-S та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

9500 грн (за умови оплати пізніше, ніж за 5 тижнів до початку курсу) та 150 фунтів за два сертифікати: CELT-P або CELT-S та TKT (сплачується протягом першого місяця від початку курсу)

Реєстрація