Курси англійської для дорослих

Курси англійської мови мовної школи International Language Centre – це Ваша унікальна можливість творити власний успіх без мовного бар’єру і швидко досягти бажаного результату.

Організація навчання. Навчальний рік 2017/2018 починається 4 вересня та триває 7 семестрів, до середини липня. Нові групи формуються кожного семестру (6 тижнів). За умови наявності в групі вільних місць, Ви можете приєднатись до навчання в ній у будь-який час протягом семестру (максимальна кількість студентів в групі — 12). По закінченню мовного рівня Ви отримуєте відповідний сертифікат International Language Centre. Клієнти  курсів  ILC мають право безкоштовно відвідувати розмовні клуби двічі на семестр.

Зарахування до групи. Для того, щоб навчання кожного студента було ефективним, новому студенту рекомендовано пройти тестування мовного рівня. Після короткого комп’ютерного тесту та усної співбесіди наші викладачі порекомендують Вам групу для навчання. Пройти тестування можна безкоштовно в будь-якій нашій школі, а записатись на нього Ви можете просто зараз.

Пробне заняття.  Для тих, хто не впевнений або не знайомий з нашою методикою, ми пропонуємо повернення коштів за навчання, якщо протягом першого тижня курсу Ви вирішите, що навчання з нами Вам не підходить (за вирахуванням вартості того заняття чи занять, які Ви вже відвідали).

Підручники. Ми використовуємо підручники британських видавництв (Oxford, Longman, Cambridge).Ви можете придбати підручники у нашому Книжковому центрі зі спеціальною знижкою.

Загальна англійська

Це класичний академічний курс вивчення англійської мови на основі комунікативної методики, що охоплює вивчення усіх необхідних мовних навичок, але ключове значення у ньому відводиться навчанню вільній розмовній англійській та комунікації в цілому.

Розклад та вартість занять.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської

ILC пропонує професійну та якісну підготовку до складання міжнародних іспитів, розроблених Кембриджським університетом (IELTS, KET, PET, FCE, CAE, CPE) — найбільш розповсюджених мовних іспитів в світі.

Викладачі курсів International Language Centre є кембриджськими екзаменаторами нашого Екзаменаційного центру Cambridge English та мають великий досвід в ефективній підготовці студентів до міжнародних іспитів

Підготовка до IELTS

Іспит IELTS (International English Language Testing System) розрахований на тих, хто потребує певних знань англійської для навчання або роботи у англомовних країнах. Він має загальний та академічний напрямки. Цей сертифікат визнається учбовими закладами багатьох країн світу.

Строк дії сертифікату – 2 роки.

ILC пропонує групи підготовки до академічного та загального модулів IELTS по буднях та вихідних.

  • Академічний Модуль (IELTS Academic) - для тих, хто збирається вступати у вищий навчальний заклад, магістратуру чи на програму МВА за кордоном.

  • Загальний Модуль (IELTS General Training) - для людей,  які збираються іммігрувати в англомовні країни, отримувати в них освіту не вище середньої або влаштуватись на роботу за спеціальністю.

Підготовка до Cambridge ESOL tests

Сертифікати Кембриджського університету мають необмежений термін дії та визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та освітніми установами, як безсумнівне підтвердження міжнародно визнаних стандартів володіння мовою

Строк дії сертифікатів – не обмежений

International Language Centre формує групи студентів на курси підготовки до наступних іспитів:

KET (Key English Test) - підтвердження рівня A2. Триває 1 семестр (6 тижнів)

PET (Preliminary English Test) - підтвердження рівня B1. Триває 1 семестр (6 тижнів)

FCE (First English Test) - підтвердження рівня B2. Триває 6 семестрів (36 тижнів)

CAE (Certificate in Advanced English) - підтвердження рівня C1. Триває 6 семестрів (36 тижнів)

CPE (Certificate of Proficiency in English) - підтвердження рівня C2. Триває 6 семестрів (36 тижнів)

Зарахування на курси підготовки до міжнародних іспитів KET, PET, FCE, CAE та CPE відбувається на підставі вступного тестування у два етапи або за рекомендацією викладача для дійсних учнів нашої школи

Вартість та графік навчання

Ділова англійська

Курси бізнес-англійської в ILC розраховані на слухачів будь-якого мовного рівня. Вони допоможуть тим, хто планує працювати або вже працює у сфері бізнесу та потребує вдосконалення мови для кар`єрного зростання. Зверніть увагу, що цей курс не гарантує повноцінного підвищення загального мовного рівня, але гарантує покращення володіння бізнес-англійською, адже він фокусується на діловій лексиці, функціональній мові та навичках читання/письма.

Розклад та вартість занять.