Курси англійської для дорослих

International Language Centre (ILC) – перший в Україні міжнародний центр якісного та результативного навчання англійській мові для слухачів усіх вікових категорій. Ми надаємо широкий спектр курсів включно з підготовкою до міжнародних мовних іспитів, а також фаховою перепідготовкою вчителів.

Наші переваги

  • Усі наші викладачі мають кембриджські дипломи та сертифікати CELTA/DELTA про володіння сучасними методиками викладання та міжнародний досвід роботи.
  • Заняття проводяться виключно англійською мовою.
  • Гнучкий набір, зручний розклад, групи не більше 12 осіб.
  • Програма лояльності для постійних клієнтів.
  • Ефективне використання аутентичних підручників та онлайн ресурсів.
  • Навчальна програма розроблена у відповідності до світового стандарту CEFR

Курси англійської мови мовної школи International Language Centre – це Ваша унікальна можливість творити власний успіх без мовного бар’єру і швидко досягти бажаного результату.

Загальна англійська мова

Курси загальної англійської для слухачів усіх рівнів. Ми гарантуємо швидкий прогрес у вивченні мови та впевнене володіння нею.

Ми допоможемо Вам досягти визначеної мети незалежно від Ваших мовних потреб та віку, адже середовище навчання у нашій школі сприяє швидкому прогресу.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської

International Language Centre проводить професійну та якісну підготовку до міжнародних тестів, розроблених Кембриджським університетом (IELTS, KET, PET, FCE, CAE, CPE) — найбільш розповсюджених мовних іспитів в світі. Ми забезпечуємо наших слухачів всією реєстраційною та практичною інформацією щодо порядку складання іспиту та ін.

Кембриджські сертифікати, які отримують кандидати, що успішно склали іспит, визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та освітніми установами як безсумнівне підтвердження міжнародно-визнаних стандартів володіння мовою.

Ділова англійська

Курс бізнес-англійської розрахований на тих, хто планує працювати або вже працює у сфері бізнесу та потребує вдосконалення мови для кар`єрного зростання.

Курс Business English Skills (Basic and Higher)

Гарантоване вивчення до

  • 1500 нових слів та словосполучень
  • 500 найуживаніших фраз та висловів