ILC | International Language Centre

Наша компанія розвивається вже понад 20 років. Ви знали нас як Soros International House School, Незалежна мовна школа, International House Kyiv, Мовна Школа Міжнародний дім. Ми раді повідомити, що весь наш досвід тепер втілений в новому образі!

Зустрічайте

Курси англійської мови
Книжковий магазин
дистриб’ютор Oxford University Press
Кембриджські іспити, авторизований центр
Cambridge English Language Assessment
Тренінги для викладачів
Корпоративне навчання

Історія ILC

Мовна школа "Міжнародний Дім" (нині - ILC) була заснована 24 листопада 1992 року за сприяння та матеріально-технічної і фінансової підтримки Міжнародного Фонду "Відродження", засновником якого є всесвітньо відомий фінансист і філантроп Джордж Сорос. Першою офіційною назвою була – Незалежна мовна школа. Англійською ж була знана як Soros International House School.

Незалежна мовна школа – перший в Україні мовний центр, де до процесу викладання почали залучати виключно тих носіїв мови, що мають міжнародні сертифікати з викладання англійської як іноземної. Наразі основною передумовою співпраці Школи з викладачами є наявність відповідних міжнародних кваліфікацій.

Первісно, школа була розташована в головній будівлі Університету "Києво-Могилянська академія", а з 1996 року має власне приміщення по вул. В.Василевської,7.

З 1994 року у Школі працює Книжковий центр, який став піонером у просуванні підручників британських видавництв на український ринок та став першим офіційним дистриб’ютором Oxford University Press в Україні.

Із середини 1990-х Школа є лідером з підготовки викладачів за комунікативною методикою і згодом отримала офіційний статус Центру CELTA від Кембриджського університету.

У 2012 році було також відкрито Екзаменаційний центр з підготовки та складання Кембриджських іспитів з англійської мови.

З 1994 по 2015 рік Школа була афілійована з International House World Organisation з метою впровадження сучасної комунікативної методики та інноваційних підходів до викладання іноземних мов.

Мовна школа Міжнародний дім і надалі продовжує застосувувати новітні методики та технології у навчанні іноземним мовам дорослих і дітей, та підготовці викладачів.

Наші переваги

  • комунікативна методика, що гарантує результат
  • англійська — єдина мова спілкування в класі
  • українські та іноземні викладачі з найвищою міжнародною кваліфікацією CELTA/DELTA
  • невеликі групи, сучасно обладнані аудиторії
  • ефективне використання аутентичних підручників та онлайн ресурсів
  • можливість приєднання до навчального процесу протягом семестру
  • гнучка система знижок — до 21%!

Приєднуйтесь!